2024’te Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Burcunuzdaki Jüpiter sayesinde yıla oldukça keyifli ve şanslı girebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında gelirlerinizi artırma imkânınız var.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yılın şanslı burçlarından biri de sizsiniz. 25 Mayıs’a kadar burcunuzdaki Jüpiter sayesinde sosyal çevrenizi zenginleştireceğiniz fırsatlar sizi bekliyor. Keyfiniz ve neşeniz artarken kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. 25 Mayıs sonrasında da maddi imkânlarınızı değerlendirebileceğiniz fırsatlar sizi bekliyor.

Plüton Kova transiti ise toplumdaki statünüzü ve kariyerinizi sil baştan yeniden inşa etme fırsatı sunabilir. Uranüs burcunuzdayken kendinizden yeni bir kişilik yaratma durumunuz bu yıl da devam ediyor. Sosyal ilişkilerinizde ise hayalci veya idealist tutumlardan kaçınmalısınız.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkiler adına da yeni yıl güzel gelişmelerle dolu. Bu yıl burcunuzun gezegeni Venüs tam gaz ilerliyor, hızınız kesilmeyecek. 23 Ocak-16 Şubat arasında aşkı bulunduğunuz ortamın dışında bulabilirsiniz. 16 Şubat-11 Mart arasında statünüzü yücelten bir aşk karşınıza çıkabilir. 11 Mart-5 Nisan arasında ise sosyal çevrenizden bir aşk karşınıza çıkabilir. 29 Nisan-23 Mayıs arasında ise Venüs burcunuzda, bir mıknatıs gibi insanları kendinize çekebilirsiniz. 4-29 Ağustos arasında da aşktan yana oldukça şanslısınız. 22 Eylül-17 Ekim arası yine aşktan ve ilişkilerden yana şanslı bir dönem olabilir.

2024’te İş ve Para


13 Şubat-22 Mart arasında kariyer açısından zorlu bir süreç sizi beklerken üstlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bu yıl Jüpiter 25 Mayıs sonrasında sizi maddi konularda destekliyor. 2 Haziran iş hayatında ve kariyerde şanslı bir tarih olabilir. 20 Temmuz-4 Eylül arasında harcamalarınıza dikkat etmeli, bütçenizi korumaya çalışmalısınız. 17 Ekim-11 Kasım arasında ortak iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

2024’te Sağlık

Jüpiter burcunuzda olduğu 25 Mayıs’a kadar sizi sağlık açısından da destekliyor. 30 Nisan-9Haziran arasında bağışıklığınızı korumaya ve tedbirli davranmaya, 9 Haziran-11 Temmuz arasında enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya ve kendinizi tüketmemeye dikkat etmelisiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.