2024’te İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yılda sizi güçlendiren ve ayaklarınızı yere daha sağlam basmanızı sağlayacak gelişmeler var.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

25 Mayıs’tan itibaren 1 yıl boyunca burcunuzu ziyaret edecek olan Jüpiter sayesinde tüm ağırlıkları üzerinizden atarken kendinize güveninizi pekiştirebilir ve yeni gelişmeleri heyecanla karşılayabilirsiniz.

Ayrıca 20 Ocak’tan itibaren Plüton Kova transiti sayesinde güç kazanıyorsunuz. Ruhsal sıkıntılarınızı bir kenara atarken kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Kariyer ve görev ve sorumluluk alanınızdaki kaos ve karmaşa bu yıl da sizi etkilemeye devam ediyor. Satürn ise bu alanda çok daha gerçekçi ve yapıcı adımlar atmanızı kolaylaştırabilir. Beklenmedik gelişme ve durumlar karşısında artık çok daha tecrübeli davranabilir ve riskleri daha iyi tartabilirsiniz.

Bu yıl Koç ve Terazi eksenindeki tutulmalar aşk yaşamınız üzerinde etkili olabilir. 8 Nisan’daki tutulma sosyal yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret ederken yeni dostluklar kurup yeni çevrelere dahil olabilirsiniz. 2 Ekim’de ise yaşamınıza yön veren bir aşk karşınıza çıkabilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Yeni yılda özellikle 25 Mayıs sonrasında özgüveniniz iyice artıyor. Yeni çevrelere dahil olarak ya da bunları kendiniz yaratarak yeni aşkların da kapısını aralayabilirsiniz. 2 Ekim’deki Güneş tutulması aşk evinizde gerçekleşiyor ve yeni bir aşkı yaşamınıza katabilir. 23 Mayıs- 17 Haziran, 29 Ağustos-22 Eylül, 17 Ekim-11 Kasım arası aşk ve ilişkileriniz adına yine şanslı zamanlarınız olabilir.

2024’te İş ve Para


Sosyal çevrenizin zenginleşmesiyle birlikte ruhen kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz yeni maddi fırsatlar açısından da destekleyici olabilir. 20 Ocak’tan itibaren ortak işlerdeki makus talihinizi yenebilir, ortak girişimler açısından elverişli trendleri yakalayabilirsiniz. 23 Ocak-13 Şubat arası bu açıdan şanslı görünüyor. 11 Mart-5 Nisan arası görev ve sorumluluklarınız ve kariyer açısından başarılar ve ödüller getirebilir. 17 Haziran-11 Temmuz arasında ise maddi fırsatları değerlendirebilirsiniz. 4 Eylül-3 Kasım arasında ise harcamalarınız konusunda temkinli davranmalısınız.

2024’te Sağlık

Merkür Retrolarının olduğu 1-25 Nisan, 5-28 Ağustos ve 25 Kasım-15 Aralık dönemlerinde daha yavaştan ilerlemeye ve kendinizi zorlamamaya özen göstermelisiniz. 4 Ocak-13 Şubat arası ruhsal yönden zorlayıcı olabilir. 9 Haziran-20 Temmuz arasında bağışıklığınızı kollamaya, 20 Temmuz-4 Eylül arasında ise kendinizi fiziksel yönden fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.