2024’te Koç Burcunu Neler Bekliyor?

2024 Koç burcu için olumlu gelişmelerle dolu. Yeteneklerini geliştirme ve eğitim adına destekleyici gelişmeler sizi bekliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni bir yılı karşılarken zodyağın ilk burcu olan Koç burcunu özellikle maddi konularda ve eğitim alanında güzel fırsatlar bekliyor. 25 Mayıs’tan sonra çok daha hareket halinde olabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Kısa yolculuklar, ziyaretlerle dolu bir gündeminiz olabilir. Bu tarihten itibaren eğitim fırsatlarını da iyi değerlendirebilirsiniz.

Özellikle bu burcun ilk günlerinde doğanlar için sosyal bir dönüşüm söz konusu. Arkadaşlık ilişkilerinizi en baştan inşa edebilirsiniz. Yılın ilk Güneş tutulması 8 Nisan’da burcunuzda gerçekleşiyor. Bu tutulma yaşamınızda yeni başlangıçlara ve dönemeçlere işaret edebilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Sosyal çevrenizde önemli dönüşümler yaşayacağınız bir yıl olabilir 2024. Arkadaş çevrenizi tümden değiştirebilir ve yaşamınızda iz bırakacak yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bu gelişmeler hiç şüphesiz aşka bakış açınızı da tamamen değiştirebilir. 25 Ocak’taki dolunay aşk açısından bir uyandırma zili olabilir ve yeni kararlar getirebilir. 5-29 Nisan, 11 Temmuz-4 Ağustos, 29 Ağustos-22 Eylül arası aşk ve ilişkilerden yana şanslı tarihler olabilir. 2 Ekim’de karşıt burcunuzdaki Güneş tutulması yeni bir ilişki ve evlilik konusunu beraberinde getirebilir.

2024’te İş ve Para


25 Mayıs’a kadar maddi konularda destekleyici etkiler var. Bu tarihe kadar gelir ve kazançlarınızı artırabilir, yeni işler edinebilirsiniz. Ancak aşırı risk almaktan kaçınmalısınız. 23 Ocak-16 Şubat, 29 Nisan-23 Mayıs, 22 Eylül-17 Ekim, 11 Kasım-7 Aralık iş ve para konularında şanslı tarihleriniz olabilir. 4 Ocak-13 Şubat arasında üstlerinizle veya otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 9 Haziran-20 Temmuz arasında ise harcamalarınıza özen göstermelisiniz.

2024’te Sağlık


Sağlığınız konusunda özellikle uykusuzluğa ve dalgınlığa dikkat etmeniz gereken bir yıl olabilir. Bağışıklığınızı düzenli şekilde korumaya çalışmalısınız. 22 Mart-29 Nisan arasında tehlikeli olabilecek fiziksel aktivitelerden uzak durmalısınız. 30 Nisan-9 Haziran arasında enerjinizi doğru ve yerinde kullanmanız gerekiyor, aşırı yorgunluğa dikkat.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.