2024’te Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yıl artık kendinize bakma, kim olduğunuzu ve ne istediğinizi öğrenme ve bilme zamanı. Başkalarına bakmaktan vazgeçebilirsiniz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yıl heyecan verici gelişmelerle dolu. Bunların en etkileyicisi de sizler için geliyor. Plüton’un burç değiştirmesiyle birlikte gerçek aşkın kalbinizde olduğunu görmeye ve öğrenmeye başlayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Aşktan ve sevdiklerinizden yana önemli dönüşümlerin gerçekleşeceği bir döneme adım atıyorsunuz. Kendi istek ve arzularınızı keşfedebilir ve bunların peşinden koşmaya başlayabilirsiniz. 2 Haziran bu açıdan önemli bir tarih olabilir. Ev ve aileyle ilgili sizi dibe çeken önemli süreçleri geride bırakma ve kalbinizi uyandırma zamanı başlıyor.

25 Mayıs’a kadar ortak maddi konular ve girişimler açısından şanslı olabilirsiniz. 25 Mayıs sonrasında ise kendinizi ruhsal anlamda çok daha hafif ve mutlu hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Yolculuklar ufkunuzu açarken daha özgür ve rahat hissetmenizi de sağlayabilir.

Yeni yılda gündelik rutinlerinizi artık çok daha iyi yönetebilir, sağlığınızla ilgili yapıcı adımlar atabilirsiniz. Ortak maddi konularda dikkatli ve temkinli yaklaşımınızı sürdürmelisiniz. Güvenizi sarsan gelişmeleri kendinize bir artı deneyim olarak görmeli, daha az risk almalı ve kendi çıkarınızı göz önünde tutmalısınız.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Aşk ve ilişkilerden yana dolu dolu bir yıl sizi bekliyor. Hayallerinizi gerçekleştirmenin anahtarı kalbinizden geçiyor. Beyaz atlı prensinizi veya rüyalarınızı süsleyen prensesi görmek için kendinizi çok daha iyi keşfedeceğiniz ve tanıyacağınız bir yıl önünüzde duruyor. Bu yıl Güneş tutulmaları bu yönde sizi destekliyor. 8 Nisan’daki tutulma ilişkiler adına önemli bir adımı beraberinde getirebilir. 2 Ekim’de de artık kendi başınıza adım atmaya hazırsınız. Ancak tıpkı bir bebek gibi bu ilk adımda çok tecrübesiz hissedebilirsiniz. Düşme ve yalpalamalar karşısında yılmamalısınız. 16 Şubat-11 Mart, 5-29 Nisan, 29 Ağustos-22 Eylül arası aşktan ve ilişkilerden yana heyecan verici olabilir.

2024’te İş ve Para


25 Mayıs’a kadar maddi imkânlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu yolda çok şey öğrenmiş durumdasınız ve bu öğrendiklerinizi hayata geçirme zamanınız geldi. Satürn çalışma ortamınızı yeniden inşa etme konusunda oldukça iddialı olabilir, yaşamınıza yeni ve ciddi bir iş ve iş ortamı ve yöneticiler katabilir. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerde de 25 Mayıs’tan itibaren şanslı olabilir ve iş seyahatleri yapabilirsiniz.  29 Nisan-23 Mayıs, 17 Haziran-11 Temmuz, 22 Eylül-17 Ekim arasında kazançlarınızı yükseltebileceğiniz fırsatlar var. 4 Eylül-3 Kasım arasında ise hedef ve planlarınız için mücadele etme durumunda olabilirsiniz.

 2024’te Sağlık

Yeni yılda kendinize odaklısınız ve buna sağlıkla ilgili konular da dahil olabilir. Ruh sağlığınızı ve bedensel sağlığınızı ele alma konusunda daha ciddi ve yapıcı adımlar atabilirsiniz. Otorite konumunda bilgili kişilere güvenmek durumundasınız. Her şeyi kendiniz halledemediğinizi bilmeli ve gerektiğinde yardım istemelisiniz. 22 Mart-30 Nisan arasında sağlığınızla ilgili konularda çok daha tedbirli ve dikkatli olmanız gerekebilir. 9 Haziran-20 Temmuz arasında da ruhsal dengenizi sağlamak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.