2024’te Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni yıl özellikle ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında büyük bir rahatlama yaşayabileceğiniz bir yıl olabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Aralık 2023
2024’te Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

2024’te Plüton’un ilişkiler evinizden çıkmasıyla birlikte bire bir ilişkilerde 2008’den bu yana yaşadığınız dönüştürücü etkiler son buluyor. İlişkileri daha iyi yönetebilecek bir konuma ulaşıyorsunuz. Plüton yeni yerinde ortak paylaşımlarınızı etkilerken ruhsal dönüşümleri de beraberinde getiriyor. Hayatınızda önemli bir dönemi kapatıp yeni bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

Bu yıl tutulmalar da Koç Terazi ekseninde yani yaşamınızı etkileyen akslarda meydana geliyor. 8 Nisan’daki Güneş tutulması kariyeriniz ve görev ve sorumluluk alanınızda yenilikler getirirken yeni bir statü veya konum kazanabilirsiniz. Bu bir terfi ya da evlilik ya da anne veya babalık gibi bir konum olabilir. 2 Ekim’deki tutulma ise ev ve aile yaşamınızda yeni bir döneme işaret edebilir.

Sosyal çevrenizdeki hareketlilik bu yıl da devam ederken uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha yapıcı ve disiplinli bir tutum izlemeniz gerekebilir.

2024’te Aşk ve İlişkiler

Sosyal çevrenizde rastladığınız ilginç ve sıra dışı kişiler aşk yaşamınıza da etki ediyor. Bu kişiler arasından özel birinin aşk hayatınızı canlandırması bu yıl daha da olası hale gelebilir. 23 Ocak-16 Şubat, 11 Mart-5 Nisan Balık, 17 Haziran-11 Temmuz, 11 Kasım-7 Aralık arası dönemler aşktan yana şanslı olabilirsiniz. 22 Mart-30 Nisan arasında ise aşkı fazla zorlamamanız gerekiyor. Bu dönemde ego çatışmaları ayrılıkla sonuçlanabilir.

2024’te İş ve Para

Yeni yılda özellikle ortak maddi konular, girişimler ve paylaşımlarda bir dönüşüm içinde olabilirsiniz. Karşınıza çok güçlü kişiler çıkarken onlarla kaybedeceğiniz muhtemel bir çatışma içinde olmaktansa onlardan gücü yönetmeyi öğrenebilirsiniz. 13 Şubat-22 Mart arasında bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. 30 Nisan-9 Haziran arasında hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda çok çalışkan ve mücadeleci olabilirsiniz. 3 Kasım’dan itibaren maddi durumunuzu kontrol altına almanız ve 6 Aralık itibarı ile de bütçenizi daha iyi yönetmeniz gereken bir dönem başlıyor.

2024’te Sağlık

2024 yılı ruhsal sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir yıl olabilir. 25 Mayıs sonrasında kontrolünüz dışı gelişmeler ruhsal çalkantıları da beraberinde getirirken meditatif aktiviteler ruhsal dengenizi sağlamanızı kolaylaştırabilir. 20 Temmuz-4 Eylül arası görünmez kazalara, uykusuzluk ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. 4 Eylül-3 Kasım arasında kendinizi çok yormamaya gayret göstermelisiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.