22-28 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni haftanın en dikkat çekici görünümü ışık kaynağı Güneş’in şans yıldızı Venüs’le kavuşumu. Hafta Terazi burcunda dolunay ile son buluyor.

Hafta ortasına doğru Koç burcunda iyice belirginleşen Güneş Venüs kavuşumu özgüveni ve benlik algısını iyice güçlendirecek gibi görünüyor. İlişkilerde lider, girişimci, yönetici yönler iyice ortaya çıkarken bu sayede yeni ilişkilerin, ortaklıkların başlangıcına tanık olabiliriz. Yeni kişiler tanıyabilir, dostluklar kurabiliriz. Dikkat çekici, cazibeli duruş, tutum ve görünümler içinde olabiliriz. Bu nedenle dış görünümümüze para harcamaya meyilli olabiliriz. Güzel giysiler, makyajlar dikkat çekici olabilir. Abartılı davranmamaya özen ve gayret göstermemiz gerekebilir.

Hafta sonunda ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Her dolunay gibi bu dolunay da bir farkındalık ve karar zamanı olabilir. Bu dolunay ise astrolojinin ben-sen ekseni dediğimiz Koç-Terazi ekseninde gerçekleşiyor. Benlik algısının, özgüvenin, bireyselliğin, lider ve yönetici yönlerin iyice perçinlendiği bir haftanın sonunda meydana gelen dolunay kendimizden sıyrılıp karşı tarafa odaklanmamız gerektiğini bize anımsatan, uyarıcı bir dolunay olabilir. Diplomatik, politik, dengeli, uyumlu yanlarımızın farkına varmamızı sağlayarak ilişkilerimizi kolaylaştırabilir. Bu kolaylık sayesinde kendimizi ve özellikle keskin yanlarımızı yumuşatabilir, daha anlayışlı, toleranslı, empatik davranabiliriz.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.