22-28 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Astrolojik olarak hareketli bir haftanın ardından yeni haftaya Yengeç burcundaki Ay’ın getirdiği duyarlılıklarla başlayabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 22 Mayıs 2023
22-28 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Yengeç burcundaki Ay ev ve aile konularını öne çıkarabilir. Duygusal yönlerimizi ortaya koyabiliriz. Ardından Ay’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle isteklerimiz doğrultusunda bir miktar inatçı hatta ısrarcı olabilir. Keza bu haftanın en önemli astrolojik görünümü ise Mars ve Plüton arasındaki karşıt açı. Hafta başında özellikle etkili olabilecek bu görünüm bazı ego çekişmelerine, rekabete işaret edebilir. Hırslı, mücadeleci tarafımız ortaya çıkabilir. Bu hırsı kişisel rekabet ve çekişmelerden alıp daha verimli olabilecek alanlara yöneltmeye çalışmak, sözgelimi konsantrasyon ve kuvvet gerektiren işler gibi lehimize işlerken bizi gereksiz gürültü ve kavgalardan da uzak tutabilir. İçimizdeki arzu ve istekleri kontrol edebilmeliyiz. Duygularımızı öne çıkartabilir, empati kurarak bire bir ilişkilerimizi kolaylaştırabiliriz. Daha anlayışlı, toleranslı olabiliriz.

Her ne kadar bu hafta Güneş Satürn’ün sert açısı altında mantıkla duyguları dengelemek çaba gerektirse de sezgilerimizi ve aklımızı birlikte kullanmak özellikle insan ilişkilerinin ön planda olduğu işlerde veya konularda lehimize işleyebilir. Hafta sonuna ilerlerken Ay Başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde toprak elementinin ağırlığı artıyor. Çalışkan ve üretken taraflarımızı ortaya çıkarabilir, özellikle ciddi ve akılcı yaklaşım gerektiren iş ve para gibi maddi konularda başarı sağlayabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.