22-28 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Akrep burcunda dolunayın ardından Merkür retrosu son buluyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 22 Nisan 2024
22-28 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları ön planda. 24 Nisan’da gerçekleşen dolunay ise ortak paylaşımlar ve ortak iş, yatırım, girişimlerle ilgili farkındalık ve kararlara işaret ediyor. Ortak bir yatırım veya iş birliği fırsatını fark edebiliriz söz gelimi. Eşin, partnerin veya ortağın maddi imkânlarını, iş durumlarını daha net bir şekilde görebiliriz örneğin. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bu çerçevede gizli veya saklı kalmış durumları ya da bazı sırları da açığa çıkarabilir. Gökyüzünü aydınlatan dolunay farkındalığın yüksek olduğu zamanlardır. Akrep’teki dolunayda ise bu farkındalık duygusal olarak biraz daha rahatsız edici olabilir.  

Dolunayın ardından 25 Nisan’da Merkür retrosu son buluyor. İletişimin hız kazanmasıyla birlikte ticari konular, görüşmeler artabilir. Ancak Merkür Koç’ta hızlanırken bu iletişimin hızına ve özellikle ticari konularda alınan risklere de dikkat etmek gerekebilir. Hafta sonunda hareket ve aksiyon gerektiren durumlarda ani manevralar karşısında temkinli davranmak yerinde olabilir.Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.