22-28 ŞUBAT HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni haftada Venüs Balık burcuna ilerliyor. 27 Şubat’ta ise Başak burcunda Uranüs etkili bir dolunay meydana geliyor. Burcunuza etkileri yazımızda.

Dolunaya ilerlediğimiz yeni haftaya duygusal bir tonda başlıyoruz. Zira Güneş Balık burcunda ilerlerken Ay da haftanın ilk günlerinde bir diğer su burcu Yengeç’te. Su elementlerinin ağırlık kazanması duygusal, romantik temaları öne çıkarırken şefkatli, merhametli taraflarımızı ortaya koyabiliriz, anaç yönlerimiz hafta başında daha da güçlü şekilde ortaya çıkabilir, ev ve aile konularıyla daha iç içe olabiliriz. Duygusal yönden beslenme ihtiyaçlarımız haftanın ilk iki gününde artışa geçebilir. İştahımızı kontrol etmek biraz güçleşebilir.

Ardından Ay’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle ateş enerjisi ortamı bir miktar ısıtabilir. Egolar ve benliğin arzuları biraz daha ön plana çıkarken sanatçı tarafımızı daha fazla gösterebilir, işlerimize, yaptıklarımıza özgün dokunuşlar katabiliriz.

Bu hafta Venüs Balık burcuna ilerliyor. Bu geçişle aşkta ve ilişkilerde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olabiliriz. Bir ay kadar sürecek olan Venüs Balık transiti aşka çok fazla hayal gücü, imgelem katabilir, masalsı ve ideal aşkların, sevgililerin peşinde olabiliriz. İlişkilerde yanılsamalara dikkat, durumlar bizim düşleyip hayal ettiğimizden çok daha farklı olabilir. Bu dönem hayal edip düşlediğimiz ancak gerçekte var olmayan ya da olmayabilecek bir aşkın peşinde olabiliriz.

Hafta Başak burcunda bir dolunayla son bulurken dolunay bu duygusal dönemde realist bir bakış açı kazandırma yönünde bir alarm zili olabilir. Özellikle aşkta hayallere kapıldıysak bir uyandırma zili vazifesi görebilir. Dolunay Uranüs’ten pozitif bir açı alıyor. Maddi ve somut konularda, iş konularında beklenmedik, sürpriz gelişmeler bu uyanışı ve realist bakış açısını hızlı ve kolay bir şekilde gündeme getirebilir. İşlerimizi, çalışkan ve üretken yanımızı bize hatırlatabilir, gözden kaçırdığımız, unuttuğumuz detayları görmemizi sağlayabilir.

Haftalık burç yorumlarınızı buradan okuyabilirsiniz.