23 - 29 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Güneş Akrep burcuna ilerliyor. 28 Ekim’de Boğa burcunda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 23 Ekim 2023
23 - 29 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken sosyal bir gündemimiz olabilir. Güneş’in Akrep burcuna ilerlemesiyle bu burcun özelliklerini yoğun şekilde yaşayacağımız bir aylık sürece ilerliyoruz. Bu dönemde hırslı, mükemmeliyetçi ve azimli davranabiliriz. Yanlış giden her şeyi düzeltmeye yönelik bir kararlılık sergileyebiliriz. Özellikle psikolojik ve ruhsal alanlara ilgimiz, merakımız giderek artıyor. Ortak maddi konular, yatırımlar, yeni iş ve girişimler bu süreçte gündemimizi kaplayabilir. Ortak harcamalar artabilir.

Cumartesi gecesi yani ayın 18’inde ise bir Ay tutulması meydana geliyor. Boğa burcunda gerçekleşen bu tutulma özellikle paylaşımlara, girişim ve yatırımlara odaklandığımız bu dönemde kendi cebimizi, hesabımızı, paramızı bize hatırlatan bir tutulma olabilir. Sahip olduklarımız, değerlerimiz, kaynaklarımızla ilgili farkındalık yaratabilir ve bu yönde kararlar almaya itilebiliriz. Bu tutulma bizi zihinsel olarak zorlayabilir, zira düşüncelerimize çok derin bir şekilde odaklanabiliriz. Başkalarının istek ve beklentileri karşısında kendi ihtiyaçlarımızı, konfor ve rahatlık alanımızı bize hatırlatan bir tutulma söz konusu. Maddi konularda farkındalığımız artarken bu yönde kararlar alabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.