23-29 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Balık burcuna ilerleyen Venüs ilişkilere daha fazla tolerans, anlayış ve empati getirebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 23 Ocak 2023
23-29 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya sosyal bir gündemle başlarken iş ve sorumluluklarımıza da sahip çıkmamız gerekebilir. Ardından Balık burcuna ilerleyen Ay ile birlikte duygular öne çıkıyor. Ay’ın ardından bu kez Venüs 1 aylığına Balık burcuna ilerliyor. Cuma günü itibarıyla Venüs’ün Balık burcuna ilerlemesi ilişkilere ve aşka daha yumuşak, toleranslı, empatik bir yaklaşım getirebilir, merhamet duygumuz güçlenirken, egosuz sevebiliriz. Bu dönemde sanatsal aktivitelerde başarılı olabilir, kreatif yönlerimizi ortaya çıkarabiliriz.

Hafta sonuna ilerlerken Ay, Jüpiter’in yanında Koç burcunda ilerliyor. Perşembe ve cuma günleri başta Koç’lar olmak üzere Aslan ve Yay’lar için avantajlı ve keyifli geçebilir. Yükselen ateş enerjisi sevgimizi, aşkımızı cömertçe sergilememizi kolaylaştırabilir.

Hafta sonunda Boğa burcunda ilerleyen Ay maddi konulara dikkat çekebilir. Sahip olduklarımızı, varlıklarımızı, yeteneklerimizi daha iyi kullanabiliriz, kreatif yönlerimizi ise ortaya çıkarma zamanı.

Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.