23-29 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Terazi burcundaki Ay ilişkilere vurgu yapıyor. Merkür’ün Başak burcuna ilerlemesiyle iletişim hız kazanıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 24 Temmuz 2023
23-29 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya ilişkiler ve bolca iletişim damga vuruyor. Hafta başında Terazi burcunda ilerleyen Ay karşı tarafın istek ve beklentilerine odaklanmamızı kolaylaştırabilir. Ancak Venüs retrosu sürerken ilişkilerde ve aşkta çalkantılı durumlar söz konusu olabilir. Beklentilerimizi tartmak gerekebilir. Maddi konularda da abartılı yaklaşımlardan uzak durmamız gerekebilir. Harcamaları abartmamaya özen göstermeliyiz.

Hafta ortasında Akrep burcunda ilerleyen Ay duygularımızı sarsabilir. Bu sarsıntılı durumu konsantre olabileceğimiz aktivitelere ağırlık vererek yumuşatabiliriz. Hafta sonunda Yay burcunda ilerleyen Ay ile neşemiz yerine gelirken sosyal aktivitelere ağırlık verebiliriz. Seyahatler gündeme gelebilir. Ancak gerek maddi konularda gerekse ilişkilerde güven arayışımızın arttığı bir dönemde olduğumuzu unutmamalıyız.

Merkür’ün Başak burcuna ilerlemesiyle iletişim hız kazanıyor. Bu dönemde zekâmız daha parlak olabilir, becerilerimiz artabilir ve gerek aşkı gerekse maddiyatı dengelemekte aklımızı ve mantığımızı daha rahat kullanabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.