ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

24-30 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

26 Mayıs’ta gerçekleşen Yay burcunda Ay tutulması haftanın en önemli olayı olarak dikkat çekiyor. 30 Mayıs’ta ise Merkür retrosu başlıyor.

Yay burcunda gerçekleşen Ay tutulması şüphesiz haftanın en belirleyici ve beklenen olayı. Zira bu hafta değişken burçlardaki büyük hareketlilik gündemin de oldukça hareketli olmasını sağlarken oturacak zaman bulamayabiliriz. Fiziksel olarak otursak da zihnimiz sürekli hareket halinde ve düşünceli olacağından huzur bulmamız zor olabilir. Buna Ay tutulması da eklendiğinde duygusal olarak oldukça çalkantılı, gelgitli bir durumumuz olabilir. Ay tutulması özellikle uzaklar, yurt dışı, yabancılar, seyahatlerle ilgili bir konuya ışık tutarken akışın getirebileceği kontrolümüz dışı durumlara karşı tedbirsiz yakalanabiliriz. Farkında olmadan ya da dalgınlık sonucu kolayca aldanabilir ve tekinsiz ya da tuhaf denebilecek adımlar atabilir, sonradan anlamsız gelebilecek tepkiler verebiliriz. Bu dönemde toprak elementinde gezegenlerin olmaması sözlerin, konuşmaların, düşüncelerin havada kalmasına, dağınıklığa ve fazlasıyla duygusal çalkantıya neden olabilir.

30 Mayıs’ta ise Merkür retrosu başlıyor. Önümüzdeki üç haftalık dönemde Merkür retrosu sözleşme ve anlaşmaların uzamasına, ertelemesine, ticari konularda yavaşlamaya, haberleşme ve iletişimde aksaklıklara neden olabilir. Sözler, konuşmalar, düşünceler yanlış anlaşılabilir, randevu ve görüşmeler ertelenebilir. 30 Mayıs’ta Merkür retrosu başlamadan iletişim gerektiren, anlaşma ve uzlaşma gerektiren konular varsa bu hafta içinde bir an önce halletmek gerekebilir.

Bu haftanın burcunuza neler getireceğini buradan öğrenebilirsiniz.