25-31 Aralık Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yılın son haftasında Yengeç burcunda dolunayı karşılıyoruz. Hemen ardından Venüs Yay burcuna ilerliyor. Yeni yılı karşılarken Ay Başak’ta ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 25 Aralık 2023
25-31 Aralık Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yılın son haftasını hareketli geçiriyoruz. Zira yılın son dolunayı bu hafta gerçekleşecek olan Yengeç burcunda dolunay. Bu dolunay Ay’ın yönettiği burç Yengeç’te gerçekleşirken oldukça çalkantılı bir dolunay olabilir, özellikle duygusal yönden savrulmamaya dikkat etmeliyiz. Ayrıca Merkür retrosu sürerken Mars ile kavuşuyor. Yanlış anlama ve anlaşılmalara, dalgınlık ve sakarlıklara, aşırı duygusallığın getirebileceği akıl tutulmalarına ve sözlerimize dikkat etmemiz gereken bir dolunay olabilir. Aşırı bir duygu yüklemesi içindeyken geçmiş, anılar, hayaller çok fazla yanılsamaya yol açacak gibi görünüyor. Kendimizi kolayca kandırabileceğimiz bir dolunay bu, gerçeklikle bağlarımızı koparmamaya özellikle dikkat etmemiz gerekebilir.

Dolunayın ardından Venüs Yay burcuna ilerleyerek neşeli ve pozitif ilişkilerin kapısını aralayabilir. Venüs Yay’da ilerlerken aşkta maceracı tutumlar öne çıkabilir, keşiften ve yolculuklardan keyif alabiliriz. Ateş enerjisi yükselirken kalp atışlarımızı daha fazla duyabiliriz. Özellikle Ay’ın Aslan burcunda ilerlediği yılın son günleri 31 Aralık öğle saatlerine dek aşk ve sevgi dolu geçebilir. Ancak öğleden sonra Ay Başak burcunda ilerliyor ve yeni yılı Ay Başak’ta Güneş Oğlak’ta ve artık ileri hareket eden Jüpiter Boğa ile biraz ağırca bir toprak enerjisiyle karşılıyoruz. Maddiyat öne çıkarken çalışkan ve üretken olabiliriz. Evcil ortamlar destek görebilir.  Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.