25-31 EKİM HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Mars’ın son dereceleri ilişkiler açısından son dönemeci işaret edebilir. Mars güçlü olduğu Akrep burcuna ilerlerken ilişkiler alanında tetikleyici olabilir, ani ayrılıkları gündeme getirebilir.

Haftaya başlarken Ay İkizler burcunda ilerliyor ve hızlı ilerleyen Merkür görüşmeleri, anlaşmaları, uzlaşmaları kolaylaştırıp hızlandırabilir. Ardından Ay’ın Yengeç burcuna ilerlemesi ortamı yumuşatıyor, empati artabilir, duygusal, merhametli yanlarımız yeniden ortaya çıkabilir. Hafta sonuna ilerlerken Ay Aslan burcuna geçiyor, Mars da son derecelerinde ilerliyor. Hafta sonunu özellikle ilişkiler açısından hararetli bir ortamda karşılıyoruz. Özellikle karşılıklı egolardan doğabilecek tartışmalara dikkat etmek gerekebilir. Bu süreçte kendimizi oyalayacak işler ve aktiviteler bulup bire bir temastan uzak durmak gerekebilir. Karşımızdakini ikna etmek, belli bir konuyu tartışıp kabul ettirmek yerine daha çok kendimize odaklanmak, yalnız kalmak yerinde bir tercih olabilir. 

Hafta sonunda Mars Akrep burcuna geçiyor. Mars önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ortak maddi konularda etkili olabilir, ortak paylaşımları, vergi, miras konularını sonuçlandırmak için gayret içinde olabiliriz. Bu dönem ayrıca iş anlamında da yüklü ve çok çalışacağımız bir dönem olarak geçebilir. Mars bizi en derin hırslarımız üzerinden test ederken ruhsal olarak yıpranabiliriz ancak günün sonunda bu süreçten eskisine göre çok daha güçlenmiş olarak çıkabiliriz.


Haftalık burç yorumları