25-31 Mart Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Ay tutulmasıyla başlayan hafta nispeten sakin ilerleyebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 26 Mart 2024
25-31 Mart Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Astrolojik hareketlerin ardından Ay tutulmasıyla başlayan Mart’ın bu son haftası ilişkilere dikkat çekmeyi sürdürüyor. Tutulmanın yarattığı farkındalık bizi ilişkiler hakkında önemli tespitlere ve ardından kararlara sürükleyebilir. 

Hafta ortasında Akrep burcunda ilerleyen Ay, duygusal stresler yaratsa da genel astrolojik görünümler bu stresi dengeleyecek nitelikte. Özellikle yardımlaşmanın öne çıktığı bir dönemdeyiz ve toplu işler, organizasyonlar, hayır ve bağış konuları gündemde olabilir. Ortak maddi yatırımlara, girişimlere, iş birliklerine yönelebiliriz. Ayrıca ortak harcamalar da olabilir. Hafta sonu Ay’ın Yay burcuna ilerlemesiyle hareketlilik artabilir. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeme gelirken sosyal medya paylaşımları da hızlanabilir. 

Her ne kadar Güneş ve Merkür Koç da olsa da Balık burcu enerjisinin yüksek olduğu bir dönemden geçiyoruz. Satürn ve Mars’a Venüs ve Neptün de eşlik ediyor. İş ve uğraşlarımızda, çalışmalarımızda empati duygumuzdan yararlanabiliriz. Sanatsal uğraşlarımızı işe dönüştürebiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.