26 ARALIK 2022 – 1 OCAK 2023 HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Aralık ayının ve yılın son haftasında Merkür retrosu başlıyor. 29 Aralık’ta başlayan retroda geçtiğimiz yıl ve öncesi kısaca eskiler bolca hatırımıza gelebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 26 Aralık 2022
26 ARALIK 2022 – 1 OCAK 2023 HAFTASI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

2022’yi uğurlarken, geride bıraktığımız yılı ve geçmişi son bir kez gözden geçirme fırsatı sunuyor yıldızlar bu hafta. 29 Aralık Çarşamba’dan itibaren yaklaşık 3 hafta geri gidecek olan Merkür Oğlak burcunda gerilerken eskiyi anma fırsatımız olabilir. Merkür retrosu 19 Ocak’a kadar sürecek. Merkür Oğlak burcunda zihni ve düşünce dünyasını epeyce kısıtlıyor. Buna retrosu da eklendiğinde geniş düşünmek, ileriye yönelik fikirler üretmek zor olabilir. Zihnimizde bir miktar eskiyi, geçmişi yaşayacak gibi görünüyoruz. Özellikle iletişim ve haberleşmede kısıtlayıcı durumlarla karşılaşabilir, anlaşmazlıkların akıl yoluyla çözümlenmesi de epeyce sabır gerektirebilir, zira dar, tutucu, eski kafalı düşünceler parlak çözümlerin ve uzlaşma yollarının önünü kesebilir. Mars’ın da yine bir Merkür burcu olan İkizler’de retro yaptığı bu dönem aklın, ifadenin, sözlü, yazılı iletişim ve anlaşmaların, haberleşmenin sekteye uğrayabileceğine işaret etmekte.

Öte yandan haftaya sosyal enerjilerle başlıyoruz. Ay Kova’da ilerlerken sosyal etkileşim iyice artıyor. Ay’ın Balık burcuna ilerlemesi bunu daha da pekiştirebilir. Hafta sonuna ilerlerken Ay enerjik Koç burcunda ancak Mars retrosu bu enerjiyi biraz dağınık, sağa sola kaçar nitelikte kılabilir. Yeni yılın ilk günü olan pazar gününde Boğa burcundaki Ay ve toprak enerjisi sakin, sabit bir başlangıca işaret ediyor. Yeni yılı konfor alanımızda dinlenerek karşılayabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.