26 Eylül – 1 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Koç burcunda dolunaya ilerlerken istek ve heveslerimizin peşine düşebiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 25 Eylül 2023
26 Eylül – 1 Ekim Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Kova burcundaki Ay sosyal ortamları, imkânları destekliyor. Sıra dışı düşünce ve fikirler geliştirebilir, bunlarla çevremize ilham kaynağı olabiliriz. Ardından Balık burcunda ilerleyen Ay duygusallığımızı artırırken empati gücümüzü kullanabiliriz. Özellikle iş ortamlarında karşımızdakileri daha iyi ve doğru anlayabilir, onları kapsayıcı yaklaşımlar içinde olabiliriz.

Hafta sonuna ilerlerken keskinleşen Uranüs ve Venüs açısı maddi konularda ve harcamalarda ani adımlar getirebilir, ihtiyatlı davranmak gerekebilir. Aynı durum aşkta ve ilişkilerde de söz konusu olabilir, aniden farklı ve sıra dışı gelen biriyle bir çekim olabilir ancak hızla son bulabilir.

29 Eylül’de Koç burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay kendi heveslerimizin farkına varmamıza neden olabilir. Liderlik, yöneticilikle ilgili isteklerimiz, benlik algımız ortaya çıkabilir. Rekabet, yarış söz konusu olabilir. Koç burcu yöneticisi Mars’ın Terazi’deki zararlı konumu tartışma ve sürtüşmeleri beraberinde getirebilir ve konular birden alevlenebilir. Kiron bu burçta ilerlerken bu konularla ilgili ruhsal yaralar da ortaya çıkabilir ve bunları iyileştirme adına girişimde bulunabiliriz. Dolunayın ardından kendimizi hareketli ve heyecanlı bir hafta sonunda bulabiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.