26 HAZİRAN – 2 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haziran ayını geride bırakırken Merkür Yengeç burcuna ilerliyor. Venüs ve Mars hızlı aşklara işaret ediyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 24 Haziran 2023
26 HAZİRAN – 2 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Ay ilişkiler burcu Terazi’de ilerlerken başlıyoruz. Bu hafta aslında aşk ve ilişkilere vurgu yapan görünümlere sahip. Venüs ve Mars hızlı gelişen aşklara işaret ediyor. Aşk ve ilişki için motivasyon duyacağımız günlerdeyiz. Yıldırım aşkları, birliktelikleri ve hatta evlilikleri söz konusu olabilir. 22 Temmuz’da Venüs Aslan burcunda geri hareketine başlamadan önce bu alanda adımları hızlandırmalıyız ve bu hafta da gökyüzü bu açıdan destekleyici olabilir.

Hafta ortasında Akrep burcunda ilerleyen Ay duygularda çalkantılar getirebilir. Sezgilerimizin yüksek olduğu bu birkaç günde aşırı duygusal tepkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor.

Hafta sonunda Ay Yay burcunda, ateş enerjisi yükseliyor, bizi harekete geçiren, aksiyon ve insiyatif etmemizi sağlayabilecek koşullar altında kendimizi bulabiliriz.

Bu hafta ayrıca Merkür Yengeç burcuna ilerliyor. Aşk kalplerimizi sararken düşünce ve ifade şeklimize empati, anlayış, hoşgörü hakim olabilir. Duyguları anlamak ve kendimizi duygusal şekilde ifade etmek açısından destekleyici zamanlardayız.

Haftalık burç yorumlarıSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.