27 MART – 2NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Hareketli bir haftanın ardından sakinleşmeye ihtiyaç duyduğumuz zamanlar olabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 27 Mart 2023
27 MART – 2NİSAN HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Önemli gezegenlerin burç değiştirdiği oldukça hareketli bir haftanın ardından bu hafta sakin, dingin kalmaya ihtiyaç duyabiliriz. 

Haftaya başlarken İkizler burcundaki Ay bizi iletişime oldukça açık kılıyor. Koç burcunda Merkür ile birleşen Jüpiter kendimizi anlatmak ve ifade etmek konusunda oldukça destekleyici, teşvik edici olabilir. Salı’dan Cuma’ya Yengeç burcunda ilerleyen Ay duyarlılığımızı, empati gücümüzü artırabilir. Bu burçtaki Mars ise duygularımızı göstermek konusunda oldukça ısrarlı, girişken olmamızı sağlayabilir. Bu süreçte anne ve ailemizi, kadınları ilgilendiren konularda aktif olabiliriz. 

Hafta sonuna ilerlerken Ay Aslan burcuna ilerliyor ve içimizdeki, ruhumuzdaki ateş ve heyecanı artırıyor. Bu enerjiyle gönül işlerine odaklanabilir, kalbimizin sesini daha çok duyabilir ve ona kulak verebiliriz. Hafta son gününde ise hafta boyunca unuttuğumuz detaylarla, temizlik, sağlık konularıyla ilgilenebiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.