26 Şubat-3 Mart Haftası Burcunuza Neler Getiriyor?

Sosyal yönden oldukça hareketli bir hafta geçirebiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 26 Şubat 2024
26 Şubat-3 Mart Haftası Burcunuza Neler Getiriyor?

Bu hafta sosyal gezegenlerin ve burçların aktif olduğu bir gündeme ilerliyoruz. Haftanın hemen başında Ay sosyal kelebek Terazi burcunda ilerliyor ve ilişkiler açısından oldukça uygun ve elverişli ortamlar yaratıyor. Jüpiter ile ters düşen Mars sosyal bilincimizi, düşüncelerimizi ve ilkelerimizi sorgulayıcı nitelikte. Sosyal aktiviteler maddi imkanlarla kısıtlı kalabilir. Zira Jüpiter bu dönemde para ve maddi bağımlılıklarda ısrar ederken ona ters düşen Kova burcundaki Mars sosyal olarak aktiflikte diretebilir. 

Venüs Mars kavuşumu sürekli bir para hesabı getirebilir. Ayrıca bu hafta Satürn Merkür ve Güneş Balık burcunda birlikte ilerliyor. Görev, sorumluluk arzumuz artarken zihnimizi toparlama, konsantre olmak ve zor işleri halletme potansiyelimiz yüksek. Hafta sonuna doğru Akrep burcunda ilerleyen Ay şüpheci duygular getirebilir, fazla derin düşünebiliriz. İş konularında ilginç çözümler ortaya koyabiliriz. 

Hafta sonunda ise daha renkli ve keyifli zamanlar geçirebilir, seyahatlerden, yabancılarla kontak kurmaktan zevk alabiliriz.Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.