27 Kasım – 3 Aralık haftası burcunuza neler getiriyor?

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşen dolunayla başlıyoruz. Hafta sonunda Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 27 Kasım 2023
27 Kasım – 3 Aralık haftası burcunuza neler getiriyor?

İkizler burcunda gerçekleşen düşüncelerimiz konusunda oldukça zorlayıcı olabilir. Bizi etkisi altına alan, çoğunu fark etmediğimiz düşünce yapı ve kalıplarımızı sorguluyor olabiliriz. Onları değiştirme konusunda kendimizi mecbur hissedebiliriz. Geniş perspektifimizi daraltmaya iten bir dolunay yaşayabiliriz. Ancak fazla ve dağınık düşünceler zihnimizi oldukça zorlayabilir ve bu dolunay baş ağrılarıyla sonlanabilir. Kendimizi zihnen oyalayabileceğimiz aktivitelere yönelebiliriz. Konuşmak ve sohbet etmek, düşüncelerimizi paylaşmak iyi gelebilir.

Bu hafta Güneş ve Mars birlikte ilerlerken heyecan duygumuz, heves ve isteklerimiz son derece yüksek ve ateşli. Bu ateşi söndürmeye dolunay yeterli gelmeyebilir. Ancak hafta sonunda Merkür’ün daha tutkal gibi olacağı ve düşünceleri daraltacağı Oğlak burcuna ilerlemesiyle biraz daha sakinleşebiliriz. Görev ve sorumluluklarımıza odaklanabiliriz. İş konularını ve maddi konuları düşünebiliriz.

Yeni bir ayı karşılarken Yengeç burcunda ilerleyen Ay duygusal hassasiyetleri yükseltebilir. Venüs ve Plüton arasındaki sert açı ise ilişkiler açısından test edici nitelikte olabilir. Özellikle Koç, Yengeç, Oğlak burçlarını etkileyen bu transit zayıf ilişkileri kopma noktasına getirebilir.  Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.