27 ŞUBAT – 5 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2 Mart’ta gökyüzünün iki şans gezegeni Venüs ve Jüpiter bir araya geliyor. Aşk, ilişkiler ve maddi konularda başarı getirebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 27 Şubat 2023
27 ŞUBAT – 5 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta doğal çekiciliğinizi, cazibenizi konuşturabilirsiniz. Kendinize güveninizi pekiştirebilirsiniz. Gökyüzünde bir araya gelen iki şans gezegeni Venüs ve Jüpiter sayesinde uyumlu ve pozitif enerjinizi ortaya çıkarabilir, aşk, ilişkiler veya iş yaşamınızda başarı sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için çok da efor sarf etmenize gerek olmayabilir bu kez. Kalbinizden geçirdikleriniz doğal akışında ve kendiliğinden gerçekleşebilir.

Bu güzel kavuşumun ardından Merkür Balık burcuna ilerliyor. Akışta düşünme, sezgilerden yararlanma, zihnimizin engellerini serbest bırakma zamanı olabilir. Ancak kafa ve zihin karışıklıklarına dikkat etmek gerekiyor.

Haftayı tamamlarken Ay Aslan burcunda olacak ve havaları epeyce ısıtacak. Bozulan ilişkileri, yaraları sarma zamanı, kalbimizdeki ve ruhumuzdaki sevgiyi ve aşkı gösterme zamanı olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.