28 AĞUSTOS – 3 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Retroların hüküm sürdüğü bir dolunay haftasındayız. 31 Ağustos’ta Balık burcunda dolunay meydana geliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 28 Ağustos 2023
28 AĞUSTOS – 3 EYLÜL HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Dolunaya ilerleyen haftanın başlarına retro Satürn yönetimindeki Oğlak ve Kova burçları damga vuruyor. Ay bu burçlarda ilerlerken ağırdan ve yavaştan da olsa işlerimizi toparlayabilir, görev ve sorumluluklarımızı gerektiği şekilde yerine getirebiliriz. Dolunay öncesinde duyarlılıklarımız artsa da Satürn ciddiyet ve sorumluluk bilinci aşılayabilir.

Dolunay ise sessizce kabullenmek durumunda olduklarımızla ilgili. Her dolunay farkındalık ve yüzleşme zamanı. Bu dolunayda retrolar eşliğinde geçmişi hatırlayabilir, kaderin getirdiklerini, alınyazımızı daha açık şekilde görüp anlayabilir, doğrularımız ve yanlışlarımızı fark edebilir, hem kendimize hem başkalarına hem de hayata karşı daha kabullenici ve affedici olabiliriz. Dolunay haritasında geri hareket eden Merkür düşüncelerimizi, Venüs kalbimizi, Satürn sosyal yaşamımızı ve her üçü de retroda olan Plüton, Uranüs ve Neptün dünyanın ve zamanın varoluşumuz üzerindeki etkilerini sorgulamamızı, kabullenmemizi, affetmemizi kolaylaştırabilir. Zodyağın son burcu Balık kapanış ve sonlanmalarla, geride bırakma ve vazgeçişlerle bağlantılıdır. Bu dolunay bazı şeyleri artık geride bırakma ve sonlandırma farkındalığı yaşatabilir ve bu yönde kararlar aldırabilir.

Dolunayın ardından hafta sonunda daha enerjik bir gündem oluşabilir. İlişkilerin ön planda olacağı bu günlerde sabırsızlık, acelecilik, tezcanlılık karşılıklı anlaşmazlıkları kolayca tetikleyebilir. Sabırlı olmak için daha fazla gayret göstermeliyiz. Öte yandan Koç burcuna ilerleyen Ay artık yeni bir döngüye ve yeni başlangıçlara işaret edebilir.

Gökyüzünün bu hafta zararsız bir burçta düzgün ilerleyen tek gezegeni Jüpiter. İş, para ve maddi konularda şansımız nispeten yüksek gibi görünüyor, başta varlığımız ve yeteneklerimiz olmak üzere sahip olduklarımızı değerlendirmek bu dönemde başarı getirebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.