28 HAZİRAN – 4 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yepyeni bir ayı karşılamaya hazırlanırken bazı sürpriz gelişmeler destekleyici olabilir.

Geçtiğimiz hafta Venüs'ün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte gökyüzünde sabit enerjiler ağırlık kazanıyor. Özellikle ilişkilerde karşılıklı inatlaşmaların getirdiği kilitlenme durumları ortaya çıkabilir. Bir yandan egolar, diğer yandan sorumluluklar baskı yaratabilir, Uranüs ise beklenmedik gerginlik ve elektriklenmeleri tetikleyebilir.

Haftanın ilk gününde Ay Kova burcunda ilerlerken arkadaşlıklar, dostluklar, ortak paylaşım ve uğraşlar ön planda olabilir. Ardından Ay Balık burcuna ilerliyor ve Jüpiter ve Neptün ile kavuşuyor. Bu etkileşimler ayı sürpriz, beklenmedik bazı gelişmelerle kapatmamıza neden olabilir. Duyguların etkisi öne çıkabilir, gerçekçi yönümüzü korumaya özen göstermeliyiz.

Perşembe günü Ay Koç burcuna ilerlerken gündem de hareketleniyor. Yeni ayı Mars ve Satürn’ün karşıtlığında karşılıyoruz. Bu zıt görünüm sorumlulukların baskısını daha çok hissettirebilir, aksiyonu daraltıp kısıtlayabilir, bu geçici durum heyecan ve hevesler açısından biraz engelleyici olabilir, sabırlı davranmalıyız.

Hafta sonunda Ay Boğa burcuna ilerlediğinde güven arayışımız, ihtiyacımız artabilir. Sahip olduklarımızı daha iyi değerlendirmek, daha konforlu, rahat hissetmek isteyebiliriz.

Burcunuza ilişkin haftalık yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.