28 KASIM-4 ARALIK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Satürn ve Mars arasındaki uyumlu açı işleri, görev ve sorumlulukları kolaylıkla yerine getirmemizi sağlayabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 28 Kasım 2022
28 KASIM-4 ARALIK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Kova burcundaki Ay sosyal bir gündem vaat ediyor. Arkadaşlarımızla, dostlarımızla bir araya gelebilir, fikir ve görüşlerimizi paylaşabiliriz. Hafta başı etkili olan Satürn ve Mars’ın üçgen yani kolaylaştırıcı açısı özellikle zihinsel konsantrasyon gerektiren işleri, görevleri kolayca yerine getirmemizi kolaylaştırabilir. Uzun yazılar yazabilir, varsa ders ve ödevlerimizi başarıyla tamamlayabiliriz. Toplumsal girişimlerde başarılı olabilir, sosyal grupların, dernek ya da vakıf gibi sosyal organizasyonların kolayca oluşumunu, düzenini sağlayabiliriz. Bu görünüm plan, program yapmamızı kolaylaştırırken özellikle uzun vadeli çalışmalarımızı destekliyor.

Hafta ortasında Balık burcundaki Ay ile yepyeni bir Ay’a yani Yılın son ayı olan Aralık’a duygusal bir giriş yapıyoruz. Fedakârlık, merhamet ve empati duygularımız yüksek olabilir. Dertlerimizi paylaşıp birlikte ağlayıp gülmek için ortam oluşturabiliriz. Ancak Venüs ve Mars’ın karşıt durması ikili ve bire bir ilişkilerde fikir, görüş ayrılıklarını beraberinde getirebilir. Zira ilişkilerde cömert, iyicil ve abartılı yaklaşımlar hoşumuza giderken içinde bulunduğumuz işler, görev ve sorumluluklar, mecburiyetler zihinsel baskıya neden olabilir.

Hafta sonuna girerken Koç burcundaki Ay telaş, acelecilik ve heyecanlarımızı yüksek kılabilir. Fiziksel enerjimiz artabilir, bu enerjiyi sportif aktivitelerle ya da bol bol yürüyüşle akıtmamız, dağıtmamız gerekebilir zira bu durum sinirsel olarak yıpratıcı olabilir. Merkür’ün Neptün ile sert açısı başımızı ağrıtabilir, odaklanmamızı, sabit, doğru ve gerçekçi düşünmemizi zorlaştırabilir.Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.