29 KASIM – 5 ARALIK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yay burcunda Güneş tutulmasına ilerlediğimiz hafta kapanan konulara işaret ederken tutulmayla birlikte iletişim trafiği oldukça hızlanabilir.

Haftaya Ay Terazi burcunda ilerlerken yumuşak, sakin ve iyimser bir bakış açısıyla başlayabiliriz. Sanatsal, estetik, kozmetik konulara ağırlık verebiliriz. Yapıcı, sağlam ve uzun vadeli ilişkiler adına uygun ortamlar bulabiliriz.

Çarşamba günü Ay’ın Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte ılıman ortam yerini daha mücadeleci, derin, sorgulayıcı dolayısıyla da huzursuz edici duygulara bırakabilir. Üstelik Güneş tutulmasının öncesinde belirsiz, anlaşılması zor ve karmaşık durumlar ikilemlere, kararsızlıklara neden olabilir. 4 Aralık sabah saatlerinde gerçekleşen tutulma öncesinde temkinli hareket etmekte fayda var.

Güneş tutulması ise cumartesi günü Yay burcunda gerçekleşiyor. Güney Ay düğümündeki bu tutulma önümüzdeki altı aylık dönemde, yani bir sonraki tutulmaya kadar etki ederken zorlayıcı, engel koyucu gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Tutulmayla birlikte düşünceler, fikirler ve bunların etkileşimi, iletişimi ve aktarılması ile ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Sosyal medyaya yaklaşımda değişiklikler söz konusu olabilir. Merkür ile kavuşan tutulma düşüncelerin bolluğuna ancak biraz da dağınıklığına işaret edebilir. Ticari alanda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yüksek eğitim ve öğrenim alanında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Yeni keşif ve macera alanları doğabilir. Yeni seyahatler, yolculuklar kapınızı çalabilir.


Haftalık burç yorumları