29 Nisan-5 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Venüs ve Mars burç değiştiriyor, özellikle ilişkiler ve maddi konularda destekleyici bir hava oluşabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 29 Nisan 2024
29 Nisan-5 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Getty Images

Haftaya başlarken Mars son derecelerde ilerliyor. Pazartesi ve Salı günleri aksiyon almak için aceleci davranmamak, riskli ve belirsiz görünen durumlardan uzak durmak yerinde olabilir. Salı akşamı Mars’ın burç değiştirmesi ve Koç burcunda güçlü bir konuma ilerlemesi doğum haritalarımızda Koç ve Akrep burçlarının olduğu evlerde güçlü bir aksiyon alma dürtüsü getirebilir. Bu geçiş Koç ve Akrep burçlarını güçlendirecek gibi görünüyor. Terazi’ler ilişkilerde, Oğlak’lar ev ve aile konularında ve Yengeç’ler iş, görev ve kariyerlerinde aksiyon almaya daha istekli ve hevesli olabilirler.

Hafta başında Venüs’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle Boğa burcunda adeta bir gezegen şöleni gerçekleşiyor. Bu şölen özellikle Boğa, Başak ve Oğlak’lar açısından oldukça destekleyici olabilir. Ayrıca maddi konularda, iş ve para konularında hafta ortasında itibaren destekleyici şartlar altında bulunabiliriz. Bu koşullar önümüzdeki haftadan itibaren etkisini daha olumlu şekilde gösterse de bu hafta, özellikle hafta sonuna doğru, ilk tınıları hissedebiliriz. Geçen haftanın sürpriz gelişmelerinin meyvelerini de bu süreçte almamız mümkün. Bu geçişlerle birlikte kişisel önceliklerimiz ön plana çıkıyor. Özellikle kendini geri planda tutmayı seven, kendinden önce karşısındakini düşünen burçlardan Terazi, Akrep, Yay, Kova için bu etkiler bir tür sınav niteliğinde olabilir, zira biraz daha kendilerine dönük, bireysel hatta bencil davranmayı deneyimleyebilirler bu etkiler sayesinde. Diğer burçlar için ise bu geçişler biraz daha rahat, tanıdık, kolay olabilir, sorular bildikleri yerlerden gelebilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.