3-9 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Dolunayla başlayan haftada yine Satürn etkili ve işlerimizi toparlamamıza, ciddi ve gerçekçi yaklaşımlar sergilememize yardımcı olabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 04 Temmuz 2023
3-9 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Oğlak burcunda bir dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay Jüpiter etkisinde maddi konularda, iş ve para konularında istikrarlı tutum ve kararları beraberinde getirebilir. Dolunayın ardından Kova burcuna ilerleyen Ay ile birlikte sosyal yaşam da hızlanabilir. Ancak hafta boyunca geçerli Satürn kuralları bizi daha disiplinli, düzenli ve organize kılabilir. Özellikle sosyal amaçlı işlerde, yardım, bağış benzeri konularda çaba ve aktivitelerimizi hızlandırabiliriz.

Ardından Ay’ın Balık burcuna ilerlemesiyle birlikte kafalar bir miktar karışabilir. Ciddi bir haftanın ardından kendimizi akışa bırakırken biraz da tembelleşmek isteyebiliriz. Merkür ve Neptün arasındaki açı düşüncelerimizi toparlamamızı zorlaştırabilir ya da zihnen bir dinlenmeye ihtiyaç duyabiliriz.Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.