30 Ekim – 6 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Ay tutulmasının ardından gezegenlerin arasındaki görünümler hızlı ve hareketli bir haftaya işaret ediyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 30 Ekim 2023
30 Ekim – 6 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yeni haftaya başlarken Boğa burcundaki Ay maddi konulara dikkat çekiyor. Sahip olduklarımızı değerlendirmek önem kazanabilir. Değer algımızı sorgulamayı sürdürüyoruz.

Venüs ve Uranüs arasındaki görünüm sürpriz tanışıklıkları beraberinde getirebilir. Maddi konularda da fırsatları ortaya çıkarabilir. Ancak gereksiz risklerden uzak durmaya çalışmalısınız.

Bu hafta ayrıca Güneş ve Jüpiter açısı özellikle maddi istek ve heveslerimiz konusunda ölçülü olmayı gerektirebilir. Satürn’ün düze dönmesiyle iş temposunda hızlanma olabilir. Kariyerle ilgili konular çözüme ulaşabilir. Merkür ve Uranüs’ün karşıtlığı ise planlarda hızlı değişiklikleri, ani fikir ayrılıklarını beraberinde getirirken karşımızdaki kişinin sesine kulak vermeyi ihmal etmemeliyiz.

Hafta sonunda ise Venüs Plüton ile güzel bir açı kuruyor ve bu görünüm özellikle iş konularında, görev ve sorumluluklar alanında yapıcı yaklaşımları ve karşılığında güzel ödülleri beraberinde getirebilir. Güçlü bir ilişki bağı da kurulabilir.

Merkür ve Neptün arasındaki uyumlu açı ise hayal gücünü etkin bir biçimde işimize ve yaptıklarımıza yansıtmamızı sağlayabilir.

Hafta sonuna doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay yemek konusunda aşırıya kaçmamıza sebep olabilir. Hafta sonunda ise inatçı tutumların ilişkileri zedelememesine dikkat etmeliyiz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.