31 EKİM – 6 KASIM HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya başlarken Mars İkizler’de retroda. Jüpiter geri hareketi sonucu yeniden Balık burcunda. Gökyüzünde su elementten burçların ağırlığı artarken getirdiği etkiyi güçlü bir şekilde hissedebiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 31 Ekim 2022
31 EKİM – 6 KASIM HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta retro gezegenlerin etkisini hissedebiliriz. Mars retrosu zihnimizi zorlarken düzgün düşünmek, fikir üretmek, tartışmak, görüşmek kolay olmayabilir. Randevular değişebilir, görüşmelerden, ticari konulardan, pazarlıklardan beklediğimiz sonucu almak için daha çok çaba içinde olmamız gerekebilir. Ziyaretleri önceden planlamak gerekebilir.

Bu hafta ayrıca Jüpiter yeniden Balık burcunda ve geri hareketine bu burçta devam edecek ve 20 Aralık’a kadar da Balık burcunda kalacak. Jüpiter bu burçta oldukça güçlü durumda. Retro sürecinde şansımızı iyi değerlendirirsek sürpriz güzel sonuçlar getirebilir. Retro bittiğinde ise yani 23 Kasım’dan itibaren bu şansı yakalamak daha da kolay olabilir. Bu geçişle gökyüzünde su elementlerin gücü artarken etkisini bu hafta perşembe ve cuma günleri güçlü bir şekilde hissedebiliriz. Bu geçiş merhamet, acıma, empati duygularımızı, yardımseverliğimizi artırırken özverili yanımızı güçlendirebiliriz.

Haftayı Marsiyen havada kapatıyoruz. Çünkü Güneş, Venüs ve Merkür gezegenleri Mars’ın yönettiği Akrep burcunda Ay da yine Mars’ın yönettiği Koç burcunda olacak. Bu görünüm Mars’ın retrosunu güçlü bir biçimde hissettirebilir. Odaklanma, konsantrasyon sorunları, baş ağrıları yorabilir; doğru düşünememenin ya da doğru düşünemeyenlerin karşısında sakin ve sabırlı kalmakta zorlanabiliriz. Yengeç, Akrep ve Balık’lar bu süreçte daha şanslı olabilir.  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.