4-11 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Venüs düze dönüyor. Jüpiter ise retro hareketine başlıyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 04 Eylül 2023
4-11 Eylül Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Eylül ayının ilk haftasında retrolar belirleyici olmayı sürdürüyor. Venüs hafta başında düze dönüyor ve Aslan burcunda ileri hareket etmeye başlıyor. Venüs Aslan’da ilerlerken önümüzdeki bir ay boyunca aşkta ve ilişkilerde egolar dikkat çekici olabilir. Kendi istek ve beklentilerimizi empoze etmeye çalışabiliriz. İlişkilerde her iki taraf da kendini kral veya kraliçe hissetmek istediğinden orta yolu bulmak zorlaşabilir. İnatçılık ortaya çıkabilir. Venüs bu konumda estetik ve kozmetik alanlarda başarı getirebilir. Resim, müzik, görsel ve sahne sanatları ön planda olabilir ve sanatsal aktivitelerde bulunmaktan zevk ve keyif alabiliriz. Venüs astrolojide küçük şansı temsil ediyor. Bu dönemde özellikle Venüsyen konularda yani aşk, güzellikler, para konularında şans bizden yana görünüyor.

Öte yandan aynı anda Jüpiter retrosu başlıyor. Bu retro sosyalleşmeyi yavaşlatabilir, ev ve toprak işlerinde, finansman konularında şansımız biraz daha düşebilir. Boğa burcunun temsil ettiği tüm alanlarda yani güven, maddiyat, sağlamlık gibi toprak elementinin konularında yaklaşık 3 aydır destekleyici olan Jüpiter şans ivmesini yavaşlatabilir. Jüpiter 31 Aralık’a kadar geri hareketini sürdürecek.

Haftaya başlarken Boğa burcunda ilerleyen Ay maddi konulara odaklanmamızı sağlarken, hafta ortasında Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle iletişime, haberleşmeye ağırlık verebiliriz. Ancak bu süreçte yönetici gezegen Merkür’ün geri hareketini sürdürdüğünü ve iletişimde yavaşlama ve aksaklıklara neden olabileceğini unutmamak gerekiyor. Hafta sonunda Yengeç burcunda ilerleyen Ay ise bulunduğu bu güçlü konumda şefkat, merhamet ve anlayışı daha çok öne çıkarabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.