5-11 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Merkür Kova burcuna ilerliyor. Yeni ay öncesinde karmaşık duygu ve ve gelişmeler içinde olabiliriz. Haftayı kapatırken Kova burcunda bir yeni ay ile gerçekleşiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 05 Şubat 2024
5-11 Şubat Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya Merkür’ün Kova burcuna geçişiyle başlıyoruz. Bu geçiş sıra dışı düşünce ve çıkışları hızlandırabilir. Farklı düşünebiliriz. Üstelik bu geçiş Plüton ile de kavuşum yapıyor, güçlü, iz bırakan ve yönümüzü değiştirecek fikirler ortaya çıkarken bizde iz bırakan eğitimler de alabiliriz. 

Bu hafta ayrıca Venüs ve Uranüs’ün uyumlu açısı aşkta ve ilişkilerde sıra dışı yaklaşımları beraberinde getirebilir. Sevgimizi göstermek için farklı yollar içine girebiliriz. Ancak hemen ardından Güneş ve Uranüs’ün sert açısı isteklerimiz ve arzularımız karşısında ortaya çıkabilecek ani ve beklenmedik engel ve gelişmeleri tetikleyebilir. 

Dönemin Kova burcu etkisi özetle aşk, ilişkiler ve diğer alanda ruhumuzdaki marjinalliği ortaya çıkarmaya zorluyor. Yeni ay öncesinde karmaşıklık ve belirsizlikler bu noktada pek destekleyici olmasa da rutinden, alışkanlıklardan ve tekdüzelikten sıkılmışsak bunu kırmak için bir farklılık ve zaman zaman da isyan içinde olabiliriz. Kova burcunda gerçekleşen yeni ay bu yönde bir adım atmamızı sağlayabilir. Kova, Terazi ve İkizler burçları bu yönde sınırları bir tık daha fazla zorlayacak burçlar olabilir. Yeni ay bu kapsamda yeni dostlukların, sosyal çevrelerin de başlangıcı olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.