5-11 TEMMUZ HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay özellikle ev ve aileyle ilgili konularda yeni başlangıçlar getirebilir.

Haftaya başlarken Ay Boğa burcunda maddi konular, iş ve para konuları gündemde olabilir. Hafta sonunun etkilerini haftanın ilk gününe de taşıyabiliriz. Boşluktaki Ay işleri toparlamamıza, eksikleri gidermemize yardımcı olabilir.

Salı günü Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle bu burçta hızla ilerleyen Merkür de iş başında. Dolayısıyla iletişim ve haberleşme artıyor, yolculuklar gündeme geliyor.

Perşembe’den itibaren ise Ay’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konuları gündeme taşınıyor. Cumartesi gerçekleşecek yeni ay öncesinde Ay’ın iyice karanlıkta olduğu bu günlerde biraz daha temkinli, sabırlı hareket etmekte fayda var. Zira özellikle ev ve aileyle ilgili konularda kontrol dışı gelişmeler baskın ve etkileyici olabilir.

10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ev ve aileyle ilgili yeni gelişme ve başlangıçlara işaret edebilir. Bir taşınma ve yeni bir ev ya da yerleşim düzeni söz konusu olabilir. Evde ve mutfakta değişiklikler gündeme gelebilir. Yeni bir beslenme rutini de geliştirebiliriz. Yengeç burcu bakmakla ilgili de olduğundan yakın olduğumuz bir kişi ya da anneyle ilgili bakıp ilgilenmemiz gereken yeni koşullar ortaya çıkabilir.

Burcunuzun haftalık yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.