6-12 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Venüs Terazi burcuna ilerleyerek aşkta ve ilişkilerde rahatlama getiriyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 06 Kasım 2023
6-12 Kasım Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken hayali düşüncelerden uzak kalmak gerekiyor. Venüs’ün Plüton ile olan görünümü ilişkiler, maddi konular açısından destekleyici olabilir. Mevcut ilişkinizi güçlendirme fırsatınız olabilir. Hafta ortasına ilerlerken pratik işleri halledebilir, gündelik yaşantımızı düzene koyabiliriz. Rutinlerimizi belirleyebiliriz. 

Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi aşkta ve ilişkilerde keyifli ve nispeten daha rahat geçecek günlere işaret edebilir. İlişkilerde denge, uyum ve adalet duygularımız ön plana geçebilir. Önümüzdeki bir aylık dönemde bire bir ilişkilerde ilerleme sağlanabilir. Bu dönemde pek çok kişi aradığı ciddi ve sağlam ilişkiye de kavuşabilir. Nişan ve evlilikler artabilir. Bu dönem ayrıca estetik ve kozmetik konularda destekleyici olabilir. Sanat ve güzelliklere olan ilgi ve düşkünlüğümüz de artabilir. Hayatımıza daha fazla denge, harmoni, uyum ve güzellik katmak isteyebilir, kendimizi, bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek için önemli adımlar atabiliriz. Bu dönemde lüks ve konfor ihtiyacımız artarken bu yönde harcama ve alışverişlerde yapabiliriz. Birlikte ve ikili yaşamın destek gördüğü bir dönemden geçeceğiz. Maddi konularda, iş ve para konularında özellikle ilişkilerimizden faydalanarak başarılı adımlar atabiliriz. Geçtiğimiz bir ayda iş ve ilişkiler konusunda harcadığımız emeklerin karşılığını görebiliriz. 

Bu hafta ayın da Terazi burcunda ilerlediği Perşembe ve Cuma günlerini bu açıdan rahat ve keyifli geçirebiliriz. Hafta sonunda Akrep burcunda yeni aya doğru ilerlediğimiz zamanlar başlıyor. Duygusal açıdan oldukça yoğun ve derin bir hafta sonu bizi bekliyor olabilir. Bu süreç yani yeni aydan önceki dönem kendimizle ve yanlışlarımızla yüzleşmek, eksik ve noksanlarımızı sorgulamak açısından oldukça verimli geçeceğe benziyor. Bir ruhsal detoks zamanı yaşayabiliriz bir sonraki yeni haftaya doğru ilerlerken.Haftalık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.