6-12 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

8 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 06 Mayıs 2024
6-12 Mayıs Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Ay Koç burcunda yeni girişimlere, atılımlara hazırlık duygusu getiriyor. Mars da güçlü ve yönetici olduğu Koç’tayken hırslarımız ortaya çıkmaya hazır görünüyor. Yeni ay öncesinde özellikle de salı günü yenilikler konusunda biraz daha sabırlı olmamız gerekebilir. Çarşamba sabahı erkenden gerçekleşen yeni ayda çok kuvvetli bir Boğa burcu vurgusu var. Değer konusunda önyargılarımızı değiştirmek, değer algımızı dönüştürmek ve yenisini yaratmak ve yeni bir güven ve bağlılık ölçütü belirlemek adına şahane bir yeni ay olabilir. Daha fiziksel boyutta ise yeni bir iş, yatırım söz konusu olabilir. Ani beliren bir şans veya kısmet özellikle maddi konularda etki edebilir. Yılın en şanslı yeni ayı olarak öne çıkan bu yeni ayda iş, kazanç, gelir fırsatlarını değerlendirebiliriz ve şans da sürpriz bir şekilde destekleyici görünebilir. Bu yeni ayla Koç, Boğa, Oğlak ve Başak sevdikleri güzel şeylerle kendilerini şımartma fırsatı bulabilir.

Yeni ayın hemen ardından İkizler burcuna ilerleyen Ay görüşmeleri hızlandırabilir. Networking açısından, çevre oluşturma açısından güzel fırsatlar elimize geçebilir. Hafta sonunda anne, aile konularını ve dişil enerjiyi destekler şekilde Ay Yengeç burcunda ilerliyor.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.