7-13 MART HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Yeni haftada Mars ve Venüs yeniden birlikte ilerliyor. Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor.

Yeni haftada astrolojide buzu temsil eden Kova burcunda hareketlilik artıyor. Zira Mars ve Venüs yeniden ancak bu kez Kova burcunda birlikte ilerliyor, bu burcun yöneticisi olan Satürn de onlara eşlik ediyor. Dolayısıyla soğuk bir hafta bizi bekliyor, ateş elementinden burçlarda bu hafta hiç hareketlilik yok, tıpkı havalar gibi kalpler de buz misali. 

Öte yandan Mars ve Venüs’ün birleşmesi bu buzlu ortamda hareketliliği artırabilir. Özellikle ilişkiler, bağ, temas kurma açısından etkin bir hafta olabilir. Ancak aralardaki soğukluk, katılık ve ciddiyeti dikkat çekici şekilde artabilir. Kova burcunun öne çıkması sıra dışı ve farklı durumları, gelişmeleri beraberinde getirebilir, teknolojiyle, aygıt ve makinelerle temasımızı artırabilir.

Hafta sonuna doğru Merkür Balık burcuna ilerliyor. Bu durum Merkür’ün retro zamanlarına benzer bir etki getirebilir. Zira Merkür bu konumda zayıf ve sonuç olarak düşünceler, fikirler kolayca dağılabilir, unutkanlık, ihmalkârlık, sakarlık artabilir. Konsantrasyon sorunları, iletişimde yanlış anlamalar Merkür’ün Balık burcunda ilerlediği önümüzdeki üç hafta boyunca görülebilir.


Haftalık burç yorumları