8-14 Ocak Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ay yeni iş, görev ve sorumluluklar getirebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 08 Ocak 2024
8-14 Ocak Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Ay Yay burcunda ilerliyor ve özellikle uzaklar, yurt dışı, yabancılarla ilgili konulara ve sosyal paylaşımlara ışık tutuyor. Yeni ay öncesinde Ay ışığını tamamen yitirirken gökyüzünün karanlık olduğu zamanlarda önümüzü görmek zorlaşırken sezgilerimiz güçleniyor ve farkındalığımız artıyor. Salı’dan itibaren uykusuzluğa ve dalgınlığa daha çok dikkat etmeliyiz.

Perşembe günü gerçekleşen yeni ayda yoğun toprak elementi etkisi var, gündemde toprak ve maddiyata dair konular olabilir. Uranüs açısı ani ve hızlı adımları beraberinde getirebilir. Jüpiter ve Satürn uyumu iş ve sosyal konuları aynı eksene ve uyumlu hale getirebilir. İş bağlamında sosyalleşebiliriz. Yeni işler, yeni kariyer adımları, yeni hedef ve planlar oluşturabilir, stratejiler belirleyebiliriz. Somut şeylere odaklıyız, materyalist yaklaşımlar içinde olabiliriz. Bu açıdan duygudan yoksun, hissiz bir dolunay süreci bizi bekliyor. Maddi hedeflere odaklanmak için ise uygun zamanlar.

Yeni ay sonrasında hafta sonuna sosyal bir gündemle ve arkadaşlık ilişkilerimizle ilerliyoruz. Dostlarımızla bir arada olmak bize iyi gelebilir. Pazar günü Merkür’ün burç değiştirmesi düşünce ve fikirlerimizi maddiyat boyutunda değerlendireceğimiz bir süreci başlatıyor, hep iş düşünüp, konuşabiliriz. Sınırlı, sorumlu, ciddi fikirler geliştirme zamanı başlıyor.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.