8-14 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Satürn damga vururken ilişkilerimizi sağlamlaştırma, yapılandırma zamanı olabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 08 Mayıs 2023
8-14 MAYIS HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Haftaya Yay burcunda ilerleyen Ay’ın hareketliliğiyle başlıyoruz. Ardından Ay’ın Satürn burcu Oğlak’a ilerlemesiyle görev ve sorumluluklar öne çıkıyor, maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabiliriz. Bu konularda temkinli olmak ve risklerden kaçınmak yerinde olabilir. Güneş ve Uranüs astrolojide keyif, güven ve konfor alanımızı temsil eden Boğa burcunda kavuşurken bu alana etki edebilecek sürpriz ve ani gelişmeler karşısında sakinliğimizi muhafaza etmemiz gerekebilir.

Hafta sonuna ilerlerken Ay yine bir başka Satürn burcu olan Kova’ya geçiyor. Satürn disiplinli, ciddi, sorumluluk sahibi yaklaşımları zorunlu kılabilir. Venüs ve Satürn’ün olumlu açısı ise ilişkilerimizi sağlamlaştırma, yapılandırma fırsatı verebilir. Bu dönemde Yengeç burcunda ilerleyen Venüs ilişkilerdeki yaralarımızı sarıp onarmamızı kolaylaştırabilir. Kalıcı ve uzun vadeli çözümler ortaya koyabiliriz.

Hafta sonunda ise Ay Balık burcunda yine bu burçta ilerlemekte olan Satürn ile birlikte. Her ne kadar Balık, bir Jüpiter burcu olsa da kısmet ve bereket anlamına gelse de Satürn’ün gerçekçi, ciddi tarafı etkisini gösterebilir. Jüpiter ise artık son derecelerinde ilerlerken ve Boğa burcuna geçmeye hazırlanırken egomuza son bir şans tanımak isteyebiliriz, bunun ilişkiler anlamında zedeleyici olmamasına dikkat etmeliyiz. Haftanın son gününde ise Merkür retrosu son buluyor. İletişim, haberleşme, anlaşma konularında aksaklıklar düzelirken maddi konularda biraz daha hızlı ilerleyebiliriz.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.