8-14 Temmuz Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu hafta Venüs Aslan burcuna ilerliyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 08 Temmuz 2024
8-14 Temmuz Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya başlarken Aslan burcundaki Ay ve Merkür iletişime açık bir ortam yaratıyor. Sevdiğimiz ve ilgi duyduğumuz konularla ilgilenebiliriz. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle çalışkan ve özverili yönlerimiz ortaya çıkabilir. Bu hafta Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşka ve sevgiye daha fazla değer ve önem vereceğimiz bir dönem başlıyor. Sanatsal ve edebi konulara ilgi gösterebiliriz. Aşkta kalp öne çıkıyor, yüreğimizin sesini çok daha fazla duyabiliriz. Maddi konularda da cömertlik ve eli açıklık söz konusu olabilir.

Venüs burç değiştirmesinin ardından Plüton ile karşı karşıya geliyor. Aşk ve sosyal önceliklerimiz birbiriyle çakışırken karar vermekte zorlanabiliriz. Bu hafta ayrıca Mars ve Uranüs birbirine yaklaşıyor, maddi konularda ve harcamalarda riskli olabilecek durumlara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. İlişkilerde güven algımızı değiştirebilecek durumlar yavaş yavaş kendini göstermeye başlayabilir.

Hafta sonuna ilerlerken Ay Terazi burcunda ve ilişkileri öne çıkarıyor. Karşılıklı alma verme dengesi üzerinde durabiliriz ancak aşk ön planda olabilir.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.