8-15 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Haftaya Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başladık. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumu görev ve sorumluluk stresi getirebilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 09 Nisan 2024
8-15 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Hafta başındaki Güneş tutulması bireysel isteklere dikkat çekiyor. Yüreğimizin götürdüğü yere gitmek için içsel bir dürtü duyabilir ve bununla birlikte yeniliklere imza atabiliriz. Benliğimizin yaralarını sarabiliriz. Daha gerçekçi, objektif bir bakış açısıyla adımlarımızı atabiliriz. Önümüzü çok net göremesek de bireysel hedeflerimiz yüksek olabilir. Yalnız ve tek başına yapabileceklerimizle yüzleşebiliriz. Yaralı şifacı kiron, bu dönemde ruhsal anlamda iyileşmemizi sağlayacak şeylere kafa yormamızı sağlayabilir. Bu tutulma, tutulmanın bulunduğu alanda benliğimizi iyileştirme ve geliştirme yönünde şifacı adımlar atmamızı sağlayabilir. Bu süreçte hesaplara, bütçeye ve harcamalara daha çok dikkat etmemiz gerekebilir. Aşkta ve ilişkilerde kırıcı olmamaya da özen göstermeliyiz.Hafta ortasında etkili olan Mars Satürn kavuşumunda hemen her konuda fazla risk almamak, tehlikeli olabilecek durumlardan kaçınmamız gerekebilir. Sabrımızı koruma ve zaman yönetimi konusunda zorlanırken herhangi bir aksiyon almak konusunda isteksiz veya hevessiz davranabiliriz. Hafta sonuna ilerlerken iletişim ve haberleşme hızlanabilir ancak Merkür retrosunda yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.


Haftalık burç yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.