9-15 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Mars bu hafta düze dönüyor, adımlarımızı atarken kendimizden daha emin olabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 09 Ocak 2023
9-15 OCAK HAFTASINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

Bu hafta Mars’ın düze dönmesiyle birlikte daha rahat hareket edebiliriz. Hareketlerimiz karşılık bulabilir ve sonuç almamız kolaylaşabilir. Zihinsel olarak meşgul olacağımız bir dönemde derslere, sınavlara ağırlık verebiliriz, eğitim alanında çok çalışmak ya da çaba sarf etmek gerekebilir. Yolculuklar bu dönemde yorucu olabilir ancak biz de zorlamaktan vazgeçmeyebiliriz.

Haftaya başlarken Aslan burcundaki Ay istek ve heveslerimizi güçlü kılabilir. Salı akşamı Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle birlikte toprak elementlerinin ağırlığı ayaklarımızı daha fazla yere bastırabilir. Güneş ve Merkür Oğlak burcundaki seyirlerini sürdürürken pek çok işimizi halledebiliriz, ancak Merkür retrosunda dar görüşlü bakış açımızı kenara bırakıp daha geniş ve ayrıntılı düşünmeye zorlamalıyız kendimizi.

Hafta sonuna ilerlerken Terazi burcuna ilerleyen Ay ile birlikte ortam hafifliyor ve daha rahat nefes alabiliriz. İlişkilerde akıl ve mantık öne çıkarken çok daha rahat hareket edebiliriz. Zira aynı zamanda Mars da düze dönmüş olacak.Haftalık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.