AĞUSTOS ASTROLOJİSİ: PRATİK ZEKAMIZDAN FAYDALANABİLİRİZ

Ağustos ayında bir yandan ateş diğer yandan toprak enerjisi altında sıcak ve biraz da sert bir astrolojik görünüm altındayız.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 01 Ağustos 2022
AĞUSTOS ASTROLOJİSİ: PRATİK ZEKAMIZDAN FAYDALANABİLİRİZ

Yepyeni bir ayı Başak burcunda ilerleyen Ay ile karşılıyoruz. Toprak enerjisi ay içinde giderek kendini gösterirken yanında pek de anlaşamadığı hatta sürtüştüğü ateş enerjisi var.  4 Ağustos’ta Merkür’ün Başak burcuna ilerlemesi toprak ağırlığını artırıyor. Öte yandan bu transitle Satürn’ün gölgelediği iş ve sosyal yaşam, ticaret, anlaşmalar, sözleşmeler, imzalar hız kazanabilir. Ortamı sıkı bir iletişim ve haberleşme ağı kapsayabilir. Bu üç haftalık dönem hesap gerektiren konular ve eğitimle ilgili oldukça bereketli geçebilir. 12 Ağustos’ta Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle gökyüzünde neredeyse hiç su elementi kalmıyor. İlişkilerde ego çatışmaları ve inat, görkemli, arzulu bir aşk beklentisi bu transit sürecini belirleyebilir. Tam da bu sırada Kova’da gerçekleşen dolunay sosyal ilişkilerimizi gözden geçirmemize yardımcı olabilir.

20 Ağustos’a kadar Boğa burcundaki Mars tüm dikkat ve enerjimizi maddi konulara odaklarken sonrasında Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesi sözlü düelloları artırabilir, zihinsel konularda, iletişim ve eğitimde konsantrasyon zorluğu getirebilir.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna ilerliyor ve sağlık, şifa, beslenme, arınma, detoks gibi konulara ilgimiz artıyor. Bununla birlikte üretkenliğe de odaklanabiliriz. 27 Ağustos’ta ise Başak burcunda bir yeni ay var. Bu yeni ay bizi arı gibi çalışmaya, üretmeye itebilir.Aylık Burç Yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.