AKREP BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep erkeğini etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
AKREP BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Akrep erkeği var... Peki Akrep burcu erkeği nasıldır? Akrep erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Akrep erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Akrep erkeğini etkileyen 10 davranış:

AKREP BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Zodyağın en etkileyici erkeklerinden biri olan Akrep burcu erkeğini etkilemek doğal olarak zordur. Akrep erkeğinin beklentileri, istekleri kolay anlaşılmayabilir. Aslına bakarsanız anlaşılmamayı ve her daim gizemli olmayı, kalmayı kendi tercih edebilir. Dolayısıyla öncelikli olarak bu gizemli duruşunu sorular sorarak, kurcalayarak iç dünyasına girmeye çalışmamalısınız ve onun ketum duruşuna saygı duymalısınız. Unutmamalısınız ki her ne yaparsanız yapın sizinle paylaşmak istediği kadarını paylaşacaktır sırlarının.

2. İkinci olarak Akrep erkeğini etkilemek için herhangi fazla inatçı veya ısrarcı davranmamak yerinde olur. Zira Akrep sabit bir burçtur ve dediğim dediktir ancak ikna olduğunda ve iç dünyasında kabullendiğinde izin verir yani inadı kör bir inat değildir, yeterince mantıklı bir ısrarda bulunuyorsanız sonuçta kârlı çıkabilirsiniz.

3. Üçüncü olarak Akrep erkeği maddi konularda eli açık olabilir, zaman zaman sorumsuz davranabilir, kendi bildiklerinde diretebilir, bu konuda anlayışlı olmalısınız.

4. Dördüncü olarak Akrep erkeği aile konusunda sıra dışı yaklaşım ve düşüncelere değer verebilir, farklı bir aile düzeni talep edebilir, buna uyum sağlamak etkileyici olabilir.

5. Beşinci olarak Akrep erkeği aşk konusunda ve sevdikleri konusunda tam bir idealisttir, ya benimsin ya kara toprağın, deyişi akrep erkekleri için söylenmiş olabilir.

6. Altıncı olarak Akrep erkeği çalışma ortamında liderdir, özellikle birlikte çalışıyorsanız sözü ona bırakmak etkileyici olabilir.

7.  Yedinci olarak Akrep erkeği ilişkisinde konfor, huzur ve rahatlık arar, bu huzuru ona yaşatmanız etkili olacaktır.

8. Sekizinci olarak Akrep erkeği ticari bir zekaya sahiptir, onunla birlikte ortak iş veya ticaret yapmanız etkileyici olabilir.

9. . Dokuzuncu olarak Akrep erkeği deniz yolculuklarını, suyu sever, deniz kenarında gezintilerden tutun da tatillere kadar onunla paylaşacağınız her şey onun hoşuna gidecektir.

10. Onuncu olarak Akrep erkeğinin belli etmese de gizli bir romantik olduğunu unutmayın, yapacağınız küçük romantik sürpriz ve kaçamaklarla onu etkileyebilirsiniz.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.