AKREP BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Akrep burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
AKREP BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Akrep burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Akrep burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep burcunun sevdiği renkler...

Akrep burcu hangi rengi sever?

  • Zodyağın en gizemli, derin burcu, karanlıklar prens veya prensesi Akrep’lerin en sevdiği renkler siyah ve antrasit olabilir. Siyah hem onun netliğini, azmini ve kararlılığını hem de sırlarla dolu dünyasını yansıtır. Siyah gözlükler başta olmak üzere diğer aksesuarları bu derinliği pekiştirmek için rahatlıkla kullanabilir. 

  • Ayrıca yine gizemli bir renk olan morlar, koyu yeşiller ve bordolar bu burcun üzerinde ayrı bir anlam kazanabilir. Akrep burcu kusursuzluğu arayan, etrafındaki hemen her şeyi düzeltme mücadelesinde olan bir burçtur. Dolayısıyla her türlü kusuru örten ve kapatan koyu renkler bu burç için tercih sebebi olabilir. 

  • Akrep burcunun ruhunda ise dinginlik arzusu yatar. Manevi dünyasına yönelmeyi arzuladığında daha aydınlık renkleri tercih edebilir veya manevi dünyasını bu renklerden aksesuarlarla sergileyebilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.