AKREP BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Akrep kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 26 Aralık 2022
AKREP BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Akrep kadını var... Peki Akrep burcu kadını nasıldır? Akrep kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Akrep kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Akrep kadınını etkileyen 10 davranış:

AKREP BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Gizemli derinliklerin kadını olan Akrep kadını çözmek ve etkilemek bir bulmaca gibi olabilir. Ruhunun derinliklerinde sırlar olabilir, zira Akrep burçlar kuşağının en sıkı sır tutanıdır. Ne kendi sırrını ne başkasınınkini açığa çıkarır. Bu yönüyle bilinmezliklerle doludur, anlamak, çözmek ve kalbine giden yolu bulmak hiç de kolay olmayabilir. Dolayısıyla öncelikle vazgeçmemek, sabırlı, kararlı ve inatçı davranmak en etkileyici yaklaşım olabilir.

2. İkinci olarak Akrep burcu kadının sezgileri çok kuvvetlidir, hisseder ve bilir, bildiği doğru çıkar. Dolayısıyla dürüst olmak oldukça etkileyicidir.

3.  Üçüncü olarak Akrep burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sadık olmalısınız zira ilişkisinde çok sahiplenici olabilir.

4. Dördüncü olarak Akrep kadını gizemli, ketum bir yaşamı sever, dolayısıyla onunla ilgili ancak belli bir zaman sonra sizinle paylaşacağı sırları asla açık etmemelisiniz.

5. Beşinci olarak Akrep kadını konfor, rahatlık ve huzur bekler, bunu sağlayabileceğinizi ona göstermeniz etkili olacaktır.

6.  Altıncı olarak Akrep kadını son derece eli açık, cömert olabilir, sevdikleri için parayı gözünü kırpmadan harcayabilir. Bu konuda destekleyici olmanız onu etkileyecektir.

7.  Yedinci olarak Akrep kadının sanatsal duyarlılıklarına hassas olmanız etkili olabilir. Onunla yapacağınız her türlü sanatsal aktivite etkileyici olacaktır.

8. Yedinci olarak Akrep kadının sanatsal duyarlılıklarına hassas olmanız etkili olabilir. Onunla yapacağınız her türlü sanatsal aktivite etkileyici olacaktır.

9. Dokuzuncu olarak Akrep kadını arkadaşları ve dostlarına karşı yardımseverdir. Onun bu yardım elini görmeniz, kabullenmeniz etkili olabilir

10.  Onuncu olarak Akrep kadını sonsuz ve sınırsınız bir mükemmeliyetçidir, onu etkilemek için eleştirilerini anlayışla karşılamalısınız.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.