Akrep Burcunda Dolunay Burcunuza Neler Getiriyor?

Bu dolunay bir içsel sorgulama ve dönüşüm zamanı olabilir. Yaşamımızda yeni bir sayfa açma kararı alabiliriz.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 24 Nisan 2024
Akrep Burcunda Dolunay Burcunuza Neler Getiriyor?

Astrolojide ölüm, doğum, rejenerasyon ve dönüşüm gibi kavramları temsil eden 8. Burç yani Akrep’te meydana gelen dolunay duygusal ve ruhsal dönüşümleri beraberinde getirebilir. Farkındalığımız içimizdeki derinliklere, karanlıklara doğru inerken bu durum duygusal olarak rahatsız edici olabilir. Ancak bu zaman eski alışkanlıklarımızı geride bırakmak adına bir fırsat sunabilir. Söz gelimi, yaşadıklarımız bizi bir noktaya sürüklemiş olsa da tek şansın yine kendimiz ve onu dönüştürmek olduğunun ayırdına varabiliriz. Geçmişimizden kaynaklı bazı durumları kabullenmek zor gelse de bu dolunay geride kalanların üzerine bir çizgi çekme ve önümüze bakarak yeni bir sayfa açma kararı getirebilir. Bu süreçte ruhsal konular, süreçler, terapiler ilgimizi çok daha fazla çekebilir. 

24 Nisan’da gerçekleşen dolunay ise ortak paylaşımlar ve ortak iş, yatırım, girişimlerle de ilgili farkındalık ve kararlara işaret ediyor. Ortak bir yatırım veya iş birliği fırsatını fark edebiliriz söz gelimi. Eşin, partnerin veya ortağın maddi imkânlarını, iş durumlarını daha net bir şekilde görebiliriz örneğin. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bu çerçevede gizli veya saklı kalmış durumları ya da bazı sırları da açığa çıkarabilir.

Dolunayın burcunuza etkilerine gelecek olursak;

KOÇ
Akrep burcunda dolunay ortak iş girişimlerine işaret edebilir ve bu yönde karar alabilirsiniz. Derin duygu ve sezgileriniz size yön verebilir.

BOĞA


Akrep burcunda dolunay ilişkilerinize dikkat çekebilir ve bu yönde karar alabilirsiniz. Karşı tarafın bakış açısını daha iyi değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER
Akrep burcunda dolunay gündelik iş ve rutinlerinize dikkat çekebilir ve sağlığınızı ilgilendiren bir konuda karar alabilirsiniz. Bu karar sizi daha zinde kılabilir.

YENGEÇ
Akrep burcunda dolunay aşk yaşamınıza dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Ortak maddi paylaşımların baskısını hissedebilirsiniz.

ASLAN
Akrep burcunda dolunay ev ve aileyle ilgili konulara dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. İlişkilerle ilgili alandaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

BAŞAK
Akrep burcunda dolunay yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Gündelik yaşamınızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

TERAZİ
Akrep burcunda dolunay maddi konulara dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

AKREP
Burcunuzda gerçekleşen dolunay yaşamınızda önemli farkındalıklar ve bazı kararlar alabilirsiniz. Aile yaşamınızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

YAY
Akrep burcunda dolunay ruhsal ve manevi konulara dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

OĞLAK
Akrep burcunda dolunay arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinize dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. İş ve para konularında yaşamınızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

KOVA
Akrep burcunda dolunay hedef ve planlarınıza ve kariyerinize dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Genel yaşam şartlarınızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.

BALIK
Akrep burcunda dolunay yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara dikkat çekebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Ruhsal dünyanızdaki büyük dönüşümü hissedebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.