ASLAN BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Aslan erkeğini etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
ASLAN BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Aslan erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir  Aslan erkeği var... Peki Aslan burcu erkeği nasıldır?  Aslan erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide  Aslan erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre  Aslan erkeğini etkileyen 10 davranış:

ASLAN BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Aslan erkeği zodyağın en ilgi çekici erkeklerinden biridir, doğal bir cazibesi vardır, çekiciliğiyle insanları adeta bir mıknatıs gibi kendine çekebilir. Öncelikle övülmeyi sever, alkışa ve takdire bayılır, kendini sürekli ön planda, “sahnede” görmek ister, onu överek etkili olmaya başlayabilirsiniz.

2. İkinci olarak Aslan erkeği gösterişli kıyafet ve aksesuarları seçer, giyimine özen gösterir, trendi yakalamak ister. Ona şık giysi veya tamamlayıcı aksesuarlar almanız etkili olacaktır.

3. Üçüncü olarak Aslan erkeği için lüks bir görüntü ve izlenim yaratmak önemlidir, şık restoranları seçmelisiniz.

4. Dördüncü olarak Aslan erkeği karşısındaki kişinin kendisinden üstün olmasını hoşlanmayabilir, onu etkilemek için düşük bir ego sergilemeli, dost ve arkadaş canlısı olmalısınız.

5.  Beşinci olarak Aslan erkeği rahatına ve konforuna oldukça düşkündür, onu rahat ve konforlu ortamlarda ağırlamak etkileyici olacaktır.

6.  . Altıncı olarak Aslan erkeği gündelik yaşamında planlı ve programlı hareket etmeyi sever, bu planlarında ona yardımcı olmak hiç şüphesiz etkili olacaktır.

7.  Yedinci olarak Aslan burcu erkeği ortak maddi konularda, ortak paraların idaresinde dağınık olabilir, bu konuda toparlayıcı ve organize olarak ona destek olmak etkili olabilir.

8.  Sekizinci olarak Aslan erkeği günün sonunda sözün kendisinde olmasını ve fikirlerine saygı duyarak ona uyulmasını bekler, bu beklentisini karşılamak etkileyici olabilir.

9. Dokuzuncu olarak maddi hedefleri vardır, zira meslek hayatında onu rahat hissettirecek konumların başında maddi konfor gelir. Bu konuda destekleyici olabilirsiniz.

10. Onuncu ve son olarak Aslan erkeği arkadaşlıklar konusunda derin ve dengeli olmayabilir, yüzeyselliği tercih edebilir, sosyal yaşamı çok da önemsemeyebilir, bu noktada fazla bir sosyalleşme içinde olmamak etkili olabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.