ASLAN BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER?

Aslan burcu hangi renkleri sever? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Aslan burcunun sevdiği renkler...

ÖZGE ÇOLAK 21 Şubat 2023
ASLAN BURCU HANGİ RENKLERİ SEVER? iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Aslan burcunun sevdiği renklere mercek tutuyoruz. Peki Aslan burcu hangi renkleri sever?  İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Aslan burcunun sevdiği renkler...

Aslan burcu hangi rengi sever?

  • Ateş elementinin sabit burcu Aslan için parlak ve çarpıcı renkler kaçınılmazdır. Işıltılı dore ve altın renkleri ruhlarındaki ihtişamı yansıtır. Ayrıca leopar ve diğer hayvan desenleri olan renkler de bu burcun teatral, dramatik havasını yansıtır. 
  • Turuncu, parlak sarı ve neon renkleri de Aslan burçları üzerinde rahatlıkla görebiliriz. 
  • Saçlarında kızıllar ve morlar gibi ateş elementinin renklerini taşıyan Aslan burçları tıpkı Aslan’ın yeleleriyle dikkat çekmesi gibi dikkat çekebilirler. 
  • Aslan burçları ruhsal dinginliği ve huzuru da arzular, sonuçta Aslan tahtında rahatlık ve huzurla oturmak ister. Dolayısıyla mavi ve tonları, beyazlar, lila ve eflatun bu burcun tercih ettiği renkler arasında olabilir.


Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.