ASLAN BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Aslan burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Aslan kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 13 Aralık 2022
ASLAN BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Aslan kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir  Aslan kadını var... Peki Aslan burcu kadını nasıldır?  Aslan kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide  Aslan kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre  Aslan kadınını etkileyen 10 davranış:

ASLAN BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Zodyak’ın Güneş yönetimindeki beşinci burcu Aslan için parlamak, parlak olmak, görünmek, hissettirmek önemlidir. Dolayısıyla bir Aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle parlamasına, ışıldamasına, sahnede olmasına, alkış ve takdir toplamasına izin vermeli ve bunu hoşgörüyle karşılamalısınız.

2. İkinci olarak Aslan doğuştan ve doğal olarak kendini değerli hisseder, dolayısıyla onu değersizleştirebilecek her türlü durum ve davranıştan uzak durmak etkileyici olacaktır.

3.  Üçüncü olarak gösterişli davranışlardan, aksiyonlardan, hediyelerden hoşlanacağını belirtelim.

4. Dördüncü olarak Aslan burcu kadının içinde küçük bir kız olduğunu unutmamalısınız. Tıpkı küçük bir kız çocuğunu şımartır gibi onu şımartmanız oldukça etkileyici olacaktır.

5.  Beşinci olarak Aslan burcu da oldukça eril bir burçtur, kraliyetin timsalidir. Dolayısıyla Aslan burcu kadınını etkilemek için onun kraliçe gibi olduğunu hissettirmeniz gerekebilir.

6.  Altıncı olarak Aslan kadını güçlü fakat egosuz kişileri sever. Dolayısıyla ona hayran olduğunuzu göstermek etkileyici olabilir.

7.  Yedinci olarak Aslan kadını eğlenceyi, sirkleri, lunaparkları sever. Birlikte böyle bir yere gitmek etkileyici olabilir.

8.  Sekizinci olarak Aslan kadını için babası veya baba yerine koyduğu kişi veya kişiler oldukça önemlidir. Onlara duyduğunuz saygıyı göstermeniz etkileyici olacaktır.

9. Dokuzuncu olarak Aslan kadını her türlü gösteri sanatını sever, onu etkilemek için birlikte sinema veya tiyatroya gitmelisiniz.

10. Onuncu ve son olarak bir Aslan kadını için aşk hayatın olmazsa olmazıdır. Onu sevdiğinizi ve ona aşık olduğunuzu her türlü göstermeniz etkileyici olacaktır.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.